Seurat:

     

      Peli-Weljet Panelia ry


    www.peli-weljet.com
    Janne Pohjonen (pj)
    050 360 4662
    jannepohjonen72@gmail.com


      Panelian Raikas ry

    Poste Restante, 27430 Panelia
    www.panelianraikas.seura.info
    juha.suonpaa@satapelastus.fi

       

    PANELIASSA TOIMIVIA YHDISTYKSIÄ

      PANELIAN KOTISEUTUYHDISTYS RY

    Mikko Tolvi (pj)
    044-0618428
    mikkotolvi@hotmail.com

    Mari Halonen (sihteeri)
    040-7251099
    mari2.halonen@gmail.com

      PANELIAN MAA- JA KOTITALOUSNAISET

    Sari Kiiski
    05005907799
    sari@tp-stokeri.fi

    Astiavuokraus

      PANELIAN MARTAT RY

    Irma Lehtinen (pj)
    050-5610530
    irma.lehtinen@gmail.com


      PANELIAN METSÄSTYSSEURA

    Petri Paavilainen (pj)
    040-7292051

    Juha Eskola (sihteeri)
    044-552830

      PANELIAN RUKOUSHUONEYHDISTYS RY

    Marjo Pinomäki (sihteeri)
    040-5012090
    marjo.pinomaki@ap-mylly.net

      PANELIAN TOIVE RY

    Pirjo Hakkarainen
    044-0323575

    Matti Haavisto
    0500-590066

      PANELIAN VANHEMPAINYHDISTYS PALAVA RY

    Taina Jyräkoski (pj)
    050-3554624
    taina.jyrakoski@gmail.com

    Tanja Raitanen (sihteeri)
    0500 726 490
    tanja.raitanen@gmail.com

      PANELIAN VPK

    Jussi Vartama (pj)(varhaisnuorisotoiminta)
    044 701 2190
    varhaisnuoret@panelianvpk.fi

    Matti Heiska (sihteeri)
    maheiska@hotmail.com

    Markus Härkönen (nuoriso-osasto)
    044 264 2768

    Marjaana Ansio (naisosasto)
    0500-631315 marjaana.ansio@gmail.com

    Raimo Koski (veteraaniosasto)
    0400-328419

    Juho Ansio (hälytysosasto)
    040 074 8088
    paallikko@panelianvpk.fi

    Minna Sjögren (ensivasteosasto)
    050 410 9097
    ensivaste@panelianvpk.fi

      KIUKAISTEN NAISVOIMISTELIJAT

    Marjaana Ansio (pj)
    0500-631315

    Virpi Knihti (sihteeri)
    044-0812690

      MLL:N KIUKAISTEN YHDISTYS

    Hanna Kalli (pj)
    040-7279593

      4H YHDISTYS

    Marja Simberg
    050-5952851
    marja.simberg@4h.fi

      KIUKAISTEN HEVOSKASVATUSYHDISTYS RY

    Iikka Mäkipere (pj)
    0500-723901
    kiukaistenhky@gmail.com

    Heidi Ahlgren (sihteeri)

      ELÄKELIITTO KIUKAISTEN YHDISTYS RY

    Eva Pelttari (pj)
    040-5041984 eva.pelttari@dnainternet.net

      PANELIAN-KIUKAISTEN INVALIDIT RY

    Hannu Laine (pj)
    0400-874468

      PANELIAN KOKOOMUS RY

    Ari Anttila (pj)
    044-5387790

    Seija Soini
    02-8646507

      PANELIAN LASITYöNTEKIJäT 415

    Jani Kivimäki (pj)
    044-2729634

      KIUKAISTEN VANHUSTENKOTIYHDISTYS RY

    Antti Jantunen
    044 422 4001

     

© Kimpale NY 2014