Seurat:





 

Peli-Weljet Panelia ry

Vähä-Jaakkolantie 107 B, 27420 Panelia

p. 050 386 4134
www.peli-weljet.com
janne.myllykoski@gmail.com


Panelian Raikas ry

Poste Restante, 27430 Panelia
www.panelianraikas.seura.info
juha.suonpaa@satapelastus.fi

 

PANELIASSA TOIMIVIA YHDISTYKSIÄ


PANELIAN KOTISEUTUYHDISTYS RY


Mikko Tolvi (pj) 044-0618428 mikkotolvi@hotmail.com
Mari Halonen (sihteeri) 040-7251099 mari2.halonen@gmail.com

PANELIAN MAA- JA KOTITALOUSNAISET


Marjut Heikkilä 02-8653150

PANELIAN MARTAT RY


Irma Lehtinen (pj) 050-5610530 irma.lehtinen@gmail.com
Tuula Ruohola (sihteeri) 044-5307364 tuula.ruohola@gmail.com

PANELIAN METSÄSTYSSEURA


Petri Paavilainen (pj) 040-7292051
Juha Eskola (sihteeri) 044-552830


PANELIAN RUKOUSHUONEYHDISTYS RY


Marjo Pinomäki (sihteeri) 040-5012090 marjo.pinomaki@ap-mylly.net

PANELIAN TOIVE RY


Pirjo Hakkarainen 044-0323575
Matti Haavisto 0500-590066

PANELIAN VANHEMPAINYHDISTYS PALAVA RY


Taina Jyräkoski (pj) 050-3554624 taina.jyrakoski@nettikirje.fi
Tanja Raitanen (sihteeri) 0500-726490 tanja.raitanen@gmail.com

PANELIAN VPK


Jussi Vartama (pj)
Matti Heiska (sihteeri) maheiska@hotmail.com
Olli Peurakoski (nuoriso-osasto)
Marjaana Ansio (naisosasto) 0500-631315 marjaana.ansio@gmail.com
Raimo Koski (veteraaniosasto) 0400-328419

KIUKAISTEN NAISVOIMISTELIJAT


Marjaana Ansio (pj) 0500-631315
Virpi Knihti (sihteeri) 044-0812690

MLL:N KIUKAISTEN YHDISTYS


Hanna Kalli (pj) 040-7279593

4H YHDISTYS


Marja Simberg 050-5952851 marja.simberg@4h.fi

KIUKAISTEN HEVOSKASVATUSYHDISTYS RY


Iikka Mäkipere (pj) 0500-723901 kiukaistenhky@gmail.com
Heidi Ahlgren (sihteeri)

ELÄKELIITTO KIUKAISTEN YHDISTYS RY


Eva Pelttari (pj) 040-5041984 eva.pelttari@dnainternet.net

PANELIAN-KIUKAISTEN INVALIDIT RY


Hannu Laine (pj) 0400-874468
Anja Kuusinen (sihteeri) 050-3751279

PANELIAN KOKOOMUS RY


Ari Anttila (pj) 044-5387790
Seija Soini 02-8646507

PANELIAN LASITYÖNTEKIJÄT 415


Jani Kivimäki (pj) 044-2729634

KIUKAISTEN VANHUSTENKOTIYHDISTYS RY


Antero Hiitiö 050-5933975

 

© Kimpale NY 2014